Jdi na obsah Jdi na menu
 


Snoop Dogg

27. 4. 2008
ObrazekSnoop Dog

Hip Hopový zpěvák Snoop Dogg a něco málo o něm.

Snoop Dogg
Zpě;vák, Herec
Datum narození:
20.10.1971

Místo narození:
Long Beach, Kalifornie, USA

Znamení:
Váhy

Životopis:
Snop Dogg je nejen hvězdou hip-hopové a rapové hudby, ale také hercem, který má na kontě spoustu celovečerních filmů a několik televizních pořadů Momentálně vystupuje ve své vlastní show Doggy Fizzle Televizzle na stanici MTV a nedávno si zahrál ve filmu Mládí v trapu. V roce 1993 vydal své debutové album Doggystyle, kterého se prodalo přes 1,5 milionu kopií. Jeho zatím posledním studiovým albem je nahrávka s názvem Paid Tha Cost To Be Da Boss.

Kromě toho přispěl svými písněmi na soundtracky k filmu jako Mizerové 2, Charlieho andílci: Na plný pecky, Dr. Dolittle 2 a Nežádej svůj poslední tanec, ale také nazpíval spolu s Hiphopovou skupinou The Doors písní Riders on the Storm jako Soundtrack do hry Need for Speed Underground 2. V roce 1998 se vrhnul na herectví a debutoval malou rolí ve filmu Half Baked. Postupem času se objevil v mnoha filmech vrhnul Tvrdák, Training Day, The Wash nebo Bones, ve kterém si zahrál svou první významnější hlavní roli. Svů;j hlas propůjčil postavu Ronnieho Rizzata ve filmu Malibu's Most Wanted. V brzé době jej čeká role v remaku slavné komedie Připoutejte se, prosím! s názvem Soul Plane.

Drugs, bitches, guns jsou nejastnější témata songů černouška ze západního pobřeží spojených států. Ano mám na mysli hustlera Snoog Dogga. Ve svých textech a klipech dává najevo svou 'náklonnost' k ženám. Nejeden text musí být v médiích cenzurován, nejeden videoklip me být vysílán až po desáté hodině Ve většině jeho klipů vystupují black bitches, v mrnavých bikinkách, na mega podpatcích a s notnou dávkou sexappealu. Naznačování sexuálních orgií v klipech zřejmě snoop dogga omrzelo a proto se v roce 2000 rozhodl k natočení svého prvního péčka Snoop Dogg's Doggystyle. Dva roky poté přichází jeho další porno počin tentokrát s názevem Snoop Dogg's Hustlaz Diary of a Pimp. A jako by toho nebylo málo spolu s americkou rappovou smetánkou typu Daz Dillinger, Warren G., De La Soul, či Redman pod záštitou Metro Home Video vydali loni 'necenzurované záběry z backstageu ' pod názvem Sex And The Studio 1. Takže všichni příznivci lehké erotiky, kteří mají v kapse cca 90 dolarů navíc, mají možnost si všechny filmy objednat na DVD v některém ze zahraničních inet shopů.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář